"Leczenie jest przywracaniem do równowagi
zaburzonych żywiołów (…) w żywym ludzkim ciele."
– Leonardo da Vinci

Regulamin placówki

1. Na wizytę do specjalisty Pacjent powinien umówić się telefonicznie dzwoniąc do rejestracji Centrum Rehabilitacji lub osobiście w naszej placówce.
Numery telefonów, pod które należy dzwonić: 22 760 54 44, 22 760 54 56

 

2. Na pierwszą wizytę lub konsultację prosimy o przybycie 10 minut wcześniej (w celu założenia dokumentacji medycznej).

 

3. Na pierwszą wizytę Pacjent powinien przynieść swoją dokumentację medyczną, jeżeli taką posiada ( badania obrazowe RTG, USG, MRi, CT, karty choroby, wypisy ze szpitala)

 

4. Prosimy o wygodny strój sportowy, taki który umożliwi swobodny dostęp do chorej części ciała np. krótkie spodenki po operacji kolana .W Centrum Rehabilitacji jest przebieralnia z indywidualnymi szafkami zamykanymi na klucz.

 

5. W Centrum Rehabilitacji obowiązuje zmiana obuwia lub ochraniacze na obuwie.

 

6. Nieobecność na wizycie należy zgłosić minimum 24 godziny przed zaplanowaną wizytą. W przeciwnym razie wizyta traktowana jest jako odbyta i Pacjent ponosi jej koszt.

 

7. Kolejna nieobecność nieusprawiedliwiona skreśla z cyklu rehabilitacji i bez możliwości zwrotu kosztów leczenia.

 

8. Jeżeli Pacjent dwukrotnie nie zjawi się na zaplanowanej wizycie, na kolejną zostanie umówiony tyko i wyłącznie po wcześniejszej bezzwrotnej przedpłacie.

 

9. Spóźnienia na wizytę powyżej 20 minut są traktowane jako rezygnacja z wizyty. Wizyta przepada, pacjent ponosi jej koszt. Po tym czasie przyjmowany jest kolejny zapisany pacjent.

 

10. Aby otrzymać fakturę za wykonywaną usługę, należy poinformować o tym przed dokonaniem płatności. W przypadku faktury na firmę, prosimy przygotować niezbędne dane i NIP.