Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Konsultacje fizjoterapeutyczne

 

Bardzo często zdarza się że bagatelizujemy symptomy bólowe naszego organizmu, który chce powiedzieć nam że zaburzyliśmy jego homeostazę. A czekając na wizytę u lekarza wydłużamy czas powrotu do sprawności ruchowej. Dlatego nie czekaj, wykwalifikowany fizjoterapeuta na pewno po dokładnym badaniu funkcjonalnym jest w stanie ocenić dysfunkcję narządu ruchu i zaproponować wcelowaną terapię usprawniającą i przeciwbólową.
 
Fizjoterapeuci Centrum Rehabilitacji „Pod Dębami” ukończyli kurs RUSI (Rehabilitative Ultrasound Imaging) co oznacza OBRAZOWANIE ULTRASONOGRAFICZNE W FIZJOTERAPII.
Zdobyta wiedza na kursie umożliwia naszym fizjoterapeutom wykorzystywanie Aparatu USG do badanie stawów równolegle z wykonaniem testów klinicznych, co w sposób znaczący poprawia trafność badania funkcjonalnego. Wykonują jeszcze dokładniejszą diagnozę funkcjonalną pacjenta, obiektywną ocenę postępów terapii manualnej, oraz monitorują proces terapeutyczny. Łatwiej też wykrywają ewentualne przeciwskazania do terapii.

 

 

 

  KONTAKT: ul. Spółdzielcza 25, Halinów, tel. (22) 760 54 44, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Wizyty na stronie: dzisiaj: 33 wczoraj: 37 w tym tygodniu: 415 w tym miesiącu: 950 w sumie: 154083
© Centrum Rehabilitacji Pod Dębami 2013, wykonanie strony - LUKNet