Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

TBC Total Body Condition

IMAG1409x tbc1Ćwiczenia wytrzymałościowe i modelujące całe ciało. Ćwiczenia ogólnorozwojowe o charakterze wytrzymałościowo-wzmacniającym, podczas których wzmacniamy serce oraz kształtujemy wszystkie grupy mięśniowe. W zajęciach występuje krótki i łatwy układ choreograficzny będący rozgrzewką przed wzmacnianiem. Zajęcia nastawione na spalanie tkanki tłuszczowej. Zajęcia TBC kończą się rozciąganiem mięśni, które pracowały podczas ćwiczeń. 

Korzyści płynące z TBC

  • Pomaga zrzucić zbędne kilogramy. W ciągu godzinnych zajęć spalisz 420–520 kcal (w zależności od wagi).

  • Poprawia kondycję i wydolność organizmu. Świetnie przygotowuje do wakacyjnych wędrówek po górach, wycieczek rowerowych, wyjazdy na narty.

  • Wyrabia poczucie rytmu i koordynację ruchów.

  • Pozwala oswoić się ze sprzętem i przygotowuje do innych, bardziej forsownych treningów (np. stepu) i skomplikowanych układów choreograficznych.

  • Nie obciąża nadmiernie stawów, bo nie ma tu zbyt wielu podskoków i ćwiczeń na stepie.

 

To zajęcia dla wszystkich, zwłaszcza tych, którzy unikają sal fitness, bojąc się, że nie poradzą sobie kondycyjnie. Dzięki TBC nie tylko wyrzeźbisz mięśnie i ukształtujesz sylwetkę, ćwiczenia zwiększają wydolność fizyczną, poprawiają koordynację ruchów, przyspieszają spalanie tłuszczu i poprawiają przemianę materii. Tego typu zajęcia fitness przeznaczone są dla osób w każdym wieku i na każdym etapie zaawansowania treningowego. Nie ma podziału na zajęcia dla zaawansowanych i początkujących, więc w każdym momencie można dołączyć do grupy.. TBC jest optymalne dla kobiet, które chcą wrócić do formy po porodzie.

  KONTAKT: ul. Spółdzielcza 25, Halinów, tel. (22) 760 54 44, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Wizyty na stronie: dzisiaj: 34 wczoraj: 64 w tym tygodniu: 353 w tym miesiącu: 908 w sumie: 117580
© Centrum Rehabilitacji Pod Dębami 2013, wykonanie strony - LUKNet