Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

SHAPE-POWRÓT DO FORMY

 

NATALIA mSHAPE - to są zajęcia dla każdego. Są to ćwiczenia bardzo korzystne dla ciała, a przy tym mogą je wykonywać nawet osoby dopiero zaczynające przygodę z regularnymi ćwiczeniami.

Zestaw ćwiczeń wykonuje się w tempie umiarkowanym, co pozwala na skoncentrowanie się na technice i dokładności. To też trening bezpieczny, a wykonywanie poleceń instruktora minimalizuje ryzyko urazu lub kontuzji.

 

Ćwiczenia pozwalają na wzmocnienie poszczególnych partii ciała, tj. klatka piersiowa, pośladki, brzuch, ramiona, grzbiet, uda. Odprężają po siedzącym dniu pracy. Przy ich wykonywaniu stosuje się niewielkie obciążenia (np. gumy, hantle).

Do treningu SHAPE zachęcamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Trening rozpoczyna się rozgrzewką, która trwa około 10 minut. Kolejnym zadaniem jest wykonanie ćwiczeń wzmacniających z dużą ilością powtórzeń ale bez obciążania stawów ( bez podskoków). Zajęcia kończą się 20 minutowym stretchingiem z elementami relaksu.

Dzięki regularnie wykonywanym ćwiczeniom organizm ma więcej siły i jest bardziej wytrzymały na codzienny wysiłek. Mięśnie są mocniejsze, nie zanikają ani nie wiotczeją. Dzięki ćwiczeniom z obciążeniem, wzmocnione zostają stawy.
Trening SHAPE ujędrnia ponadto ciało (rzeźbi je i uelastycznia). Pozwala przy tym na redukcję tkanki tłuszczowej i utratę sporej ilości kalorii.

 

Nieoceniony jest również wpływ treningu SHAPE na zdrowie. Ćwiczenia wzmacniające przyczyniają się do zwiększenia gęstości kośćca, są zatem doskonałą profilaktyką osteoporozy. Wzmacniają odporność, dotleniają organizm i wpływają na lepsze samopoczucie. Ich zaletą jest również łagodzenie i zapobieganie dolegliwościom bólowym (tj. bóle pleców, bóle kręgosłupa).

 

W przypadku SHAPE urzeka jego ponadczasowość i uniwersalność. To doskonała propozycja na początek regularnej aktywności grupowej. Stanowi ponadto dobry sposób na wzmocnienie ciała i jego odprężenie.

 

Zajęcia prowadzi instruktorka fitness Natalia Trzmiel.

 

 

 

  KONTAKT: ul. Spółdzielcza 25, Halinów, tel. (22) 760 54 44, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Wizyty na stronie: dzisiaj: 33 wczoraj: 37 w tym tygodniu: 415 w tym miesiącu: 950 w sumie: 154083
© Centrum Rehabilitacji Pod Dębami 2013, wykonanie strony - LUKNet