Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ASHTANGA VINYASA JOGA

Joanna Smaron 3xm

Zajęcia dla początkujących i średniozaawansowanych. Na zajęciach nauczysz się przede wszystkim ruchu w rytmie oddechu, prawidłowego ustawienia w asanach oraz  płynnych przejścia pomiędzy pozycjami. Dynamiczny ruch połączony z oddechem, czyli Vinyasa oraz powtarzalność sekwencji asan w systemie Ashtanga Vinyasa Joga umożliwi pracę nad wytrzymałością, elastycznością i ciągły rozwój. Poznasz zastosowanie Bandh, Drishti oraz energetyzującego oddechu Ujjayi, który efektywnie rozgrzeje oraz zbuduje świadomość twojego ciała. Opanujesz powitanie słońca oraz podstawowe pozycje stojące i siedzące. Zbudujesz siłę elastyczność i uważność potrzebne do regularnej praktyki jogi. Rozciąganie i wzmacnianie całego ciała jest niezwykle ważnym elementem zarówno w jodze jak i w innych aktywnościach fizycznych. Zobaczysz jak łatwo zrelaksować ciało i umysł. 

Zajęcia prowadzi Joanna Smaroń
Instruktorka metody Pilates, uprawnienia uzyskała w Pilskiej Akademii Sportu. Ukończyła również kurs z zakresu Pilates dla kobiet w ciąży i osób starszych w szkole OpenMind. Wciąż poszukuje nowych metod pracy z ciałem, pogłębiając swoją wiedzę na specjalistycznych kursach i warsztatach. Świadomy ruch, w metodzie Pilates traktuje jako narzędzie pozwalające na zwiększenie kontroli mięśni, elastyczności, oraz rozwinięcie siły funkcjonalnej i kondycji. Ponadto, regularnie praktykuje Ashtange Vinyasę Joge, która stał jest dla niej metodą rozwoju i pracy nad sobą. Dzięki niej wie, że wszelkie bariery znajdują się przede wszystkim we własnej głowie. Na zajęciach, stara się aby każdy poczuł swobodę ruchu, własnego ciała i ducha!

 

  KONTAKT: ul. Spółdzielcza 25, Halinów, tel. (22) 760 54 44, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Wizyty na stronie: dzisiaj: 33 wczoraj: 37 w tym tygodniu: 415 w tym miesiącu: 950 w sumie: 154083
© Centrum Rehabilitacji Pod Dębami 2013, wykonanie strony - LUKNet