Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Barbara Szmurło

Barbara Szmurło foto1terapeuta i diagnosta integracji sensorycznej

Absolwentka Politechniki Warszawskiej. Wieloletni nauczyciel chemii i matematyki. Ukończyła studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego. Nauczyciel wczesnoszkolny i przedszkolny.

Oligofrenopedagog.

Ukończyła studia podyplomowe i uzyskała Certyfikat Terapeuty i Diagnosty Integracji Sensorycznej.

Pani Barbara doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na stanowisku nauczyciela przedszkolnego. W ramach swoich obowiązków prowadziła między innymi zajęcia z wychowania zdrowotnego. Praca z dziećmi stała się bodźcem do poszerzania naukowych horyzontów. Co skutkowało ukończeniem studiów podyplomowych z zakresu edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną. Jako certyfikowany terapeuta i diagnosta Integracji sensorycznej stawia na nawiązanie pozytywnego kontaktu z dziećmi. Cechuje się cierpliwością i opanowaniem. W pracy z dziećmi całkowicie koncentruje się na stworzeniu sprzyjającej atmosfery gdzie dziecko czuje się bezpiecznie i chętnie podejmuje nowe wyzwania.

Prywatnie mama dwójki dzieci, które stały się inspiracją do rozszerzania wiedzy na temat rozwoju i zdrowia dzieci.

Interesuje się rozwojem fizycznym i emocjonalnym dzieci.

W Centrum Rehabilitacji „Pod Dębami” p. Barbara Szmurło przyjmuje
w poniedziałki i środy od godz. 16.00 i prowadzi:

  • Diagnozę, w wyniku której powstaje szczegółowy dokument opisujący procesy integracji sensorycznej u dziecka oraz plan pracy z dzieckiem (zalecenia do terapii i/lub pracy w domu). Diagnoza obejmuje 4 spotkania (1-sze spotkanie z rodzicem, 2-gie i 3-cie spotkanie z dzieckiem, 4-te spotkanie -omówienie diagnozy)
  • Terapię SI – spotkania terapeutyczne z dziećmi, u których stwierdzono zaburzenia integracji sensorycznej lub inne dysfunkcje w rozwoju poznawczym i motorycznym oraz rozwojowym

Barbara Szmurło 1mBarbara Szmurło 2mBarbara Szmurło 3m str1Barbara Szmurło 3m str2Barbara Szmurło 4mBarbara Szmurło 5mBarbara Szmurło 6mBarbara Szmurło 7mBarbara Szmurło 8m

  KONTAKT: ul. Spółdzielcza 25, Halinów, tel. (22) 760 54 44, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Wizyty na stronie: dzisiaj: 57 wczoraj: 122 w tym tygodniu: 300 w tym miesiącu: 1113 w sumie: 140031
© Centrum Rehabilitacji Pod Dębami 2013, wykonanie strony - LUKNet